Rainbow colors - znamy wyniki wiosennej Fryzjermanii!artykuł-Rainbow colors - znamy wyniki wiosennej Fryzjermanii!

Kolorowe włosy w odcieniach tęczy? Czemu nie! Fryzjermaniakom nie brakuje pomysłów na szalone stylizacje. Dlatego też, by zaprezentować ciekawy trend w koloryzacji zaprosiliśmy fryzjerów z całej Polski do swego rodzaju zabawy kolorem, poprzez którą mogli wyrazić swoją osobowość.

Nie było żadnych ograniczeń... Czasem dominowały krzykliwe kolory, innym razem pastelowe odcienie - dzięki Fryzjermanii wiemy już, że koloryzacja rainbow colors zyskała coraz więcej zwolenników.

Trzeba mieć duże zdolności manualne, plastyczne, umieć kojarzyć kolory włosów i samą fryzurę z karnacją twarzy oraz typem urody, by wykonać tak subtelną metamorfozę tematycznie związaną z rainbow colors. Autorem tej zmiany jest Anna Zenkowska z Juran ART Studio.

Moje osiągnięcia...

Jestem Absolwentką Akademii Fryzjerstwa w Kijowie, mistrzynią Ukrainy, finalistką Mistrzostw Świata 2011 w Mediolanie, koordynatorem Międzynarodowego Kongresu Stylistów, koordynatorem projektu Fryzjer Roku.TV - platformy na YouTube stworzonej specjalnie dla fryzjerów. Jestem założycielką Federacji Stylistów i Kreatorów, właścicielką Juran ART Studio oraz Mi.Mark White salonu fryzjerskiego. W tym roku miałam zaszczyt towarzyszyć zespołowi Komisji Kontroli na XV Otwartych Mistrzostwach we Fryzjerstwie w Poznaniu.

Od pięciu lat mieszkam w Opolu, gdzie prowadzę studio fryzjerskie, w którym stworzyłam 10 stanowisk fryzjerskich. Wspólnie z moim wspaniałym zespołem regularnie organizujemy szkolenia fryzjerskie, tworzymy sesje zdjęciowe dla gazetek branży ślubnej. Od trzech lat jesteśmy pomysłodawcami oraz organizatorami Parady Panien Młodych - prestiżowej imprezy społecznej, podnoszącej wartości rodzinne. Moi uczniowie zajęli  kilka czołowych miejsc na krajowych konkursach fryzjerskich. Aktywnie wspieramy integrację Ukrainy i Polski oraz działamy na rzecz promocji Opola i województwa.

Salon Mi.Mark White powstał jako owoc współpracy z naszym ukraińskim kolegą - autorem projektu Fryzjer Roku.TV. Zebraliśmy najlepszy zespół na świecie i już od jakiegoś czasu wspólnie działamy jako najszybciej rozwijający się salon na Opolszczyźnie.

 

 

Moja wizja Fryzjermanii...

Nasza "tęcza" po prostu czekała na swój czas. I doczekała się (śmiech). Kiedy dowiedzieliśmy się o szczegółach wiosennej Fryzjermanii, okazało się że stworzona stylizacja odpowiada tej tematyce i pasuje jak najbardziej. Przy powstawaniu tej stylizacji starałam się dopasować koloryzację i cięcie tylko i wyłącznie do modelki, ponieważ jest naprawdę śliczna. Spodziewałam się, że moja wizja pozwoliła odsłonić osobowość tej dziewczyny. Mam nadzieje że udało się!

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Fryzjermania?
Już kiedyś uczestniczyłam w konkursie Fryzjermania, nawet dostałam wyróżnienie. Ten sukces zmotywował mnie do tego, żeby walczyć dalej. Otwarcie nowego salonu, praca, jako koordynator kilku projektów uniemożliwiało mi stworzenie stylizacji we wcześniejszych edycjach, ale po spotkaniu w studio Modnych Włosów podczas tegorocznej edycji targów LOOK w Poznaniu z Panią Moniką Wrońską - redaktor naczelną portalu i sprawdzeniu warunków tegorocznego konkursu, zdecydowałam wysłać swoje zgłoszenie konkursowe. I udało się! Właśnie bardzo często tak jest - kiedy nie spodziewasz się sukcesu - osiągasz go!

 

 

 

 

 

 

 

A jak nasze jury oceniło zwycięską pracę?

 

Jaga Hupało: Zwycięska metamorfoza kolorystyczna w subtelny i kreatywny sposób oddaje zagadnienie Rainbow Colors. Panelowe akcenty kolorystyczne podkreślają graficzne linie fryzury. Wyrazista propozycja na sezon wiosna-lato 2015, brakuje nam takich na polskich ulicach.

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Babicz: Wybrałam tę stylizacje jako główną wygraną, gdyż współgra z tematem poprzez subtelne, miękkie pastelowe przejście koloru z perfekcją kształtu cięcia, które w linii również nawiązuje do tematyki. Fantazyjne użycie plam koloru świadczy o kreatywności twórcy.

 

 

 

 

 

 

 

Marta Kucharczyk: W koloryzacji postawiono tu na naturalne, delikatne barwy odbite światłem. Zwycięska metamorfoza prezentuje kolory nadające lekkość i ruch całej stylizacji. Tęczowe włosy w tym wydaniu to subtelność i harmonia w jednym. Brawo!

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagrodą dla Stylisty Wiosny są zestawy kosmetyków i narzędzi fryzjerskich znanych marek oraz udział w cyklicznym programie telewizyjnym "Fryzjermania", którego premierę zobaczycie już niebawem!

Ty też możesz zostać kolejnym zwycięzcą Fryzjermanii! Pokaż się w następnej, letniej odsłonie!

regulamin konkursu:
http://modnewlosy.pl/uploads/konkurs_img/fryzjermania_foormularz.pdf


KOMENTARZE