artykuł-Już ruszyło internetowe Radio Hair Trendy, stworzone przez popularny magazyn  Hair Trendy!

Już ruszyło internetowe Radio Hair Trendy, stworzone przez popularny magazyn Hair Trendy!Muzyka w Radiu Hair Trendy to nowe, niepowtarzalne utwory w wykonaniu artystów nie należących do OZZ. Oznacza to, że korzystanie z tej muzyki nie pociąga za sobą, żadnych opłat na rzecz ZAIKS, STOART czy jakiejkolwiek innej organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Z twórcami powyższych dzieł muzycznych posiadamy uregulowane kwestie prawne i finansowe na wykorzystywanie i udostępnianie praw do ich utworów. Wszystkim naszym abonentom radiowym zagwarantujemy licencje na legalne odtwarzanie muzyki z naszego radia w każdym salonie fryzjerskim.

Koszt licencji jest niewielki i zależy od cyklu płatności, 6 lub 12 miesięcy oraz od powierzchni tej części lokalu w której słuchane jest radio. Kwoty za wykupione licencje przekazywane są w całości na opłacenie autorów i wykonawców utworów muzycznych, dzięki czemu wszyscy wspieramy niezależnych twórców.

Program radiowy będzie emitowany 24 godziny na dobę. Wypełni go zróżnicowana i specjalnie dobrana do pracy w salonie fryzjerskim muzyka, ciekawe audycje, interesujący goście, konkursy, najnowsze informacje i co najważniejsze pogodni i fantastyczni prezenterzy radiowi.

Aby stać się naszym abonentem wystarczy tylko w prosty i szybki sposób zamówić radio w zakładce "jak wykupić licencje" po kilku kliknięciach, bez dodatkowych formalności zamówisz licencję na legalne odtwarzanie Radia Hair Trendy w Twoim salonie. Otrzymasz także nalepkę na drzwi informującą kontrolerów OZZ o tym, że muzyka w tym salonie jest z licencją Radia Hair Trendy bez opłat dla ZAIKS, STOART, ZPAV itp.

Radio Hair Trendy to nowoczesne medium, wykorzystujące wszystkie nowinki współczesnej techniki. Dzięki możliwościom jakie daje Internet, na panelu radiowym słuchacze będą mogli zamieszczać swoje opinie, pytania oraz czynnie uczestniczyć w programie. Nasz program radiowy będzie przebiegał równolegle werbalnie w eterze jak i wizualnie w sieci.

Nasze radio zapewni dostęp do tysięcy utworów muzycznych, o których wcześniej nie słyszeliście, prowadzący program prezenterzy umilać będą Wam każdy dzień pracy a klientom wizytę w salonie.

www.haitrendy.pl

KOMENTARZE