artykuł-Adrenaline - Klaudiusz Iciek

Adrenaline - Klaudiusz IciekKlaudiusz Iciek, krakowski stylista, instruktor marki KEMON, zaprezentował najnowszą kolekcję fryzur swojego autorstwa, zatytułowaną ADRENALINE - niezaspokojona pasja życia. Dominuje w niej minimalizm formy, mocne kolory i krótkie włosy.

Nie ma końca. Nie ma początku. Jest tylko niezaspokojona pasja życia - od tych słów Federico Felliniego wywodzi się nazwa nowej kolekcji  Klaudiusza Iciek. Odważne cięcia, emocje z nich bijące, intensywność kolorów - akcentują indywidualizm, odwagę, ale i kobiecość modelek. Inspirowały mnie trendy, które zaobserwować można w tym sezonie na światowych pokazach mody -mówi Klaudiusz Iciek - Fryzury krótkie, zdecydowane, z dużą dawką energii. Minimalizm jako sposób na ukazanie sedna osobowości, od zawsze jest mi bliski, widać to także w mojej najnowszej kolekcji -dodaje Klaudiusz.

ADRENALINE - niezaspokojona pasja życia, to kolekcja autentyczna, bo odsłaniająca osobowość jej twórcy. Kocham emocje, to jeden z powodów, dla których ścigam się na motorze - przyznaje fryzjer, jednocześnie zapalony motocyklista, który dwukrotnie tej wiosny  stał już na podium wyścigów Motocyklowych Mistrzostw Polski  - Kiedy modelki mówiły mi, że podczas przygotowywania kolekcji, z każdym moim cięciem, ich emocje także rosły, wiedziałem już, że ta kolekcja opowie także o mnie samym - dodaje Klaudiusz Iciek.

KOMENTARZE